Шановні клієнти!

Ласкаво просимо в магазин DeFish!

Віддаючи перевагу карпфішінгу, ми орієнтовані на широке коло покупців. Ми дуже ретельно ставимося до підбору асортименту, пропонуючи виключно випробуваний і той, що кортстується попитом товар.

На сторінках нашого магазину Ви зустрінете продукцію таких брендових компаній, як ADDER (Польща), CRAFTY CATCHER (Великобританія), MARCEL VAN DEN EYNDE (Бельгія), TIMAR (Угорщина),HALDORADO(Угорщина) а також товари українських виробників. Ми завжди стежимо за новинками ринку і готові запропонувати Вам все найновіше і ексклюзивне.

Привабливим у карпфішінгу за останні роки є ловля на бойли і все що з цим пов'язано. На жаль, як показує аналіз, північні, східні і південні регіони нашої країни не мають достатнього асортименту у цій категорії. Тому в нашому магазині чимало товару присвячено саме цій тематиці.

Маючи багаторічний власний досвід, досвід змагань наших коропових команд, ми із задоволенням допоможемо Вам зробити правильний вибір, проконсультувавши Вас ще до того, як Ви здійсните свою покупку. Повірте - це важливо.

Не зважайте, якщо товару немає по замовчуванню. Наберіть нас по телефону і дізнайтесь чи є нове поступлення, оскільки замовлення можна здійснювати і по телефону.

Ми будемо дуже вдячні Вам за зворотній зв'язок. Пишіть нам і Ваші побажання будуть враховані у підборі та розширенні нашого асортименту.

ВАЖЛИВО!

Задля Вашої безпеки просимо не здійснювати жодних проплат, попередньо не зв'язавшись з нами.

Інтернет магазин підпорядковується Правилам продажу товарів на замовлення відповідно до Указу Міністерства економіки України від 19.04.2007р. № 103, і є "видом торгівлі, при якому споживач укладає договір купівлі-продажу товарів з продавцем на відстані за допомогою засобів дистанційного зв'язку", тому в офісі торгова діяльність не ведеться і товар не зберігається.

Дякуємо, що завітали до нашого магазину!